Kursiyer Kurs Franchise Otomasyonu

Kursiyer Kurs Franchise Otomasyonu Nedir?

Kursiyer  Kurs Franchise Otomasyonu, büyümekte olan kursların rahatlıkla franchise vermesini sağlayan bir sistemdir. Bu sistem ile eklenen frachise a otomatik olarak sayfa üretilir ve bu sayfa hem şubeler menüsünde hem de şubeler bileşeninde yerini alır. Yine açılan her franchise a otomasyondaki öğrenci işleri alanı açılır ve franchise doğrudan öğrenci kaydını kullanmaya başlayabilir. Kapatılan Franchise ise hem menüden silinir hem de diğer alanlardan.

Otomasyon sadece size özel kurulur.

İçerisinde;

  • » Yönetim Paneli(Kurum, Şube, Branş, Grup, Kesin/Ön Kayıtlı Öğrenci yönetimi, ön muhasebe(senet,mail order, ödeme planları...)),
  • » Şube İçerik Yönetimi,
  • » Şube Sayfasında Grup Bilgileri,
  • » Mobil uyumlu tasarım,
  • » Kurum ve Şube Manşetleri,
  • » Sık Sorulan Sorular,
  • » Şube Duyuruları,
  • » Şube Fotoğrafları,
  • » Şube İletişim Formu, Haritası ve Bilgileri,

bulunmaktadır.

Kursiyer'in Modülleri

Stok Sistemi
FIFO LILO yaklaşımıyla yazılmış, profesyonel stok departmanı modülüdür. FIFO LILO sayesinde %100 doğru kar hesabı yapabilirsiniz. Stok sistemimizle birlikte kursunuzdan öğrenciye verdiğiniz yayınları kayıt altına alabilir, maliyetlerini ve kazançlarını karlarını görebilirsiniz.
2490
Tek Sefer Ödenir
Toplu İletişim Sistemi
Öğrencilerinize toplu mail ve sms gönderebileceğiniz sistemimizdir. Gelişmiş bir arama sistemine(Adaptive Search) sahiptir. Kuyruk metodu ile yazılmıştır. Bu sayede modül ile rahatlıkla dilediğiniz aramaların toplamına sms ve mail zamanlayabilmektesiniz. Raporlaması sayesinde kaç kişiye ne kadar sürede gittiğini veya gidip gitmediğini görebilmektesiniz.
2490
Tek Sefer Ödenir
Online Kantin Modülü
Barkodludur ve doğrudan "Stok Sistemine" entegre çalışır. Online olması sayesinde dilediğiniz an kantin satışlarını mobil cihazınızdan, tablet veya bilgisayardan takip edebilirsiniz. Gün sonunu rahatlıkla görebileceğiniz, gün içerisinde yapılan işlemleri saniyesine kadar tutarlarını görebileceğiniz bir sistemdir. Satışların olduğu ekranda alış satış kar ve kar marjlarını görebilirsiniz.
2490
Tek Sefer Ödenir
Online Mağaza Modülü
Barkodlu bir sistemdir. Online olması sayesinde dilediğiniz an mağaza satışlarını mobil cihazınızdan, tablet veya bilgisayardan takip edebilirsiniz. Kitaplarınızı veya kursunuzla ilgili araçları müzik aletleri veya benzeri modül üzerinden satabilirsiniz. Sattığınız müşterilerin kaydını görebilirsiniz. Ayrıca Mağaza Sistemi ana stok sistemine bağlı kendi stok sistemine sahiptir, bu sayede mağazanızın stoğunu kursunuzun stoğundan ayrı görebilirsiniz. Mağaza modülümüzde ürün alış, satış, kar ve kar marjlarını rahatlıkla görebilirsiniz.
4090
Tek Sefer Ödenir
Çifte Kayıtlar Modülü
Modül sayesinde kayıtlarınızı yüksek doğrulukta tutabilirsiniz. Modül, rezervasyon(ön kayıt) sistemine birden fazla yapılmış kayıtları veya ön kayıt ile kesin kayıtların eşleşmesini yakalayan modülümüzdür.
249
Tek Sefer Ödenir
Personel Modülü
Personel adaylarının başvurularını alan, personel kayıtlarının yapıldığı, personel maaş sisteminin bulunduğu, personel izinlerinin yönetilebildiği modülümüzdür.
2190
Tek Sefer Ödenir
Ticari İletişim Onayları Modülü
Modül ön ve kesin kaydı yapılan öğrenciye yasal olarak ticari ileti göndermeyi olanaklı kılan bir form hazırlayarak gönderir. Öğrencinin onayı sisteme düşer ve ticari sms ve maillerinizi onayı olan öğrencilere iletebilirsiniz.
990
Tek Sefer Ödenir
Öğrenci Kimlik Kartları Modülü
Tasarımını yaptırdığınız kimliği tarafımıza ilettiğinizde modülü kimliğe göre hazırlıyoruz. Bu sayede öğrencilerinizin çıktısı alınabilecek kimlik çıktısı üretilebilmektedir.
1990
Tek Sefer Ödenir