Kursiyer Kurs Franchise Otomasyonu

Kursiyer Kurs Franchise Otomasyonu Nedir?

Kursiyer  Kurs Franchise Otomasyonu, büyümekte olan kursların rahatlıkla franchise vermesini sağlayan bir sistemdir. Bu sistem ile eklenen frachise a otomatik olarak sayfa üretilir ve bu sayfa hem şubeler menüsünde hem de şubeler bileşeninde yerini alır. Yine açılan her franchise a otomasyondaki öğrenci işleri alanı açılır ve franchise doğrudan öğrenci kaydını kullanmaya başlayabilir. Kapatılan Franchise ise hem menüden silinir hem de diğer alanlardan.

Otomasyon sadece size özel kurulur.

İçerisinde;

 • » Yönetim Paneli(Kurum, Şube, Branş, Grup, Kesin/Ön Kayıtlı Öğrenci yönetimi, ön muhasebe(senet,mail order, ödeme planları…)),
 • » Şube İçerik Yönetimi,
 • » Şube Sayfasında Grup Bilgileri,
 • » Mobil uyumlu tasarım,
 • » Kurum ve Şube Manşetleri,
 • » Sık Sorulan Sorular,
 • » Şube Duyuruları,
 • » Şube Fotoğrafları,
 • » Şube İletişim Formu, Haritası ve Bilgileri,

bulunmaktadır.

Kursiyer’in Modülleri

Stok Sistemi
FIFO LILO yaklaşımıyla yazılmış, profesyonel stok departmanı modülüdür. FIFO LILO sayesinde %100 doğru kar hesabı yapabilirsiniz. Stok sistemimizle birlikte kursunuzdan öğrenciye verdiğiniz yayınları kayıt altına alabilir, maliyetlerini ve kazançlarını karlarını görebilirsiniz.

2490

Tek Sefer Ödenir

Toplu İletişim Sistemi
Öğrencilerinize toplu mail ve sms gönderebileceğiniz sistemimizdir. Gelişmiş bir arama sistemine(Adaptive Search) sahiptir. Kuyruk metodu ile yazılmıştır. Bu sayede modül ile rahatlıkla dilediğiniz aramaların toplamına sms ve mail zamanlayabilmektesiniz. Raporlaması sayesinde kaç kişiye ne kadar sürede gittiğini veya gidip gitmediğini görebilmektesiniz.

2490

Tek Sefer Ödenir

Online Kantin Modülü
Barkodludur ve doğrudan “Stok Sistemine” entegre çalışır. Online olması sayesinde dilediğiniz an kantin satışlarını mobil cihazınızdan, tablet veya bilgisayardan takip edebilirsiniz. Gün sonunu rahatlıkla görebileceğiniz, gün içerisinde yapılan işlemleri saniyesine kadar tutarlarını görebileceğiniz bir sistemdir. Satışların olduğu ekranda alış satış kar ve kar marjlarını görebilirsiniz.

2490

Tek Sefer Ödenir

Online Mağaza Modülü
Barkodlu bir sistemdir. Online olması sayesinde dilediğiniz an mağaza satışlarını mobil cihazınızdan, tablet veya bilgisayardan takip edebilirsiniz. Kitaplarınızı veya kursunuzla ilgili araçları müzik aletleri veya benzeri modül üzerinden satabilirsiniz. Sattığınız müşterilerin kaydını görebilirsiniz. Ayrıca Mağaza Sistemi ana stok sistemine bağlı kendi stok sistemine sahiptir, bu sayede mağazanızın stoğunu kursunuzun stoğundan ayrı görebilirsiniz. Mağaza modülümüzde ürün alış, satış, kar ve kar marjlarını rahatlıkla görebilirsiniz.

4090

Tek Sefer Ödenir

Çifte Kayıtlar Modülü
Modül sayesinde kayıtlarınızı yüksek doğrulukta tutabilirsiniz. Modül, rezervasyon(ön kayıt) sistemine birden fazla yapılmış kayıtları veya ön kayıt ile kesin kayıtların eşleşmesini yakalayan modülümüzdür.

249

Tek Sefer Ödenir

Personel Modülü
Personel adaylarının başvurularını alan, personel kayıtlarının yapıldığı, personel maaş sisteminin bulunduğu, personel izinlerinin yönetilebildiği modülümüzdür.

2190

Tek Sefer Ödenir

Ticari İletişim Onayları Modülü
Modül ön ve kesin kaydı yapılan öğrenciye yasal olarak ticari ileti göndermeyi olanaklı kılan bir form hazırlayarak gönderir. Öğrencinin onayı sisteme düşer ve ticari sms ve maillerinizi onayı olan öğrencilere iletebilirsiniz.

990

Tek Sefer Ödenir

Öğrenci Kimlik Kartları Modülü
Tasarımını yaptırdığınız kimliği tarafımıza ilettiğinizde modülü kimliğe göre hazırlıyoruz. Bu sayede öğrencilerinizin çıktısı alınabilecek kimlik çıktısı üretilebilmektedir.

1990

Tek Sefer Ödenir

Ücretlendirme?

 • 1 Kurum Ücreti = 25.990 + KDV (Tek Sefer Ödenir) (2 Şube Hediye)
 • Eklenen Her Şube için: 1490 TL + KDV (Tek Sefer Ödenir)

 

Ücret Bilgileri;

 • Fiyatlarımıza hosting dahil değildir
 • Özel tasarım talepleri ayrıca ücretlendirilir

X
X