Hakkımızda

Online Kurum, 2006’dan bu yana kamu kurumlarına ve sektör lideri firmalara yazılım ve tasarım hizmetleri sunuyor. Aynı zamanda sektörün ihtiyaçlarını tespit ederek, yeni projeleri hayata geçiriyor.

Kuruluş amacımız, firmaların tüm departmanlarının, sermaye, insan, zaman, mekan gibi tüm kaynaklarının tek bir yapıda yönetilmesini, bir kurumda olabilecek tüm işlemlerin raporlanabilir veriye dönüştürülebilmesini, müşteri kurum etkileşiminin olabilecek en fazla noktada sadece yazılım üzerinden gerçekleştirilebilmesini sağlamak. Hedefimiz kurumların maliyet ve kayıplarını düşürürken, kurumu bulunduğu yerden tüm Türkiye’ye ve hatta tüm dünyaya açmaktır.

Çözümlerimiz işlerinizin daha profesyonel yönetilmesini sağlar. Online Kurum müşterileri gerçekçi, anlık ve doğru raporlar ile iş takibini yapabilir, işin kalite ve verimini artırabilir. Hata oranının düşüklüğü ise müşteri ve dolayısıyla sizin memnuniyetinizdir. Mali açıdan hatasızlık güven ve destek giderlerinin düşüşü, marka kalitesinin ise yükselmesi demektir. Gelir ve gideri bilmek firmanızın gelecek yıl planlarını yaparken elinizi güçlendirir.

Yeni dünyada yazılımı ustalıkla kullananlar istikrar ve büyümeyi sağlayacaktır. Çağımız, yazılım çağıdır.